Kontaktné osoby

Ing. Roman Macko

Ing. Roman Macko

konateľ
mobil:  +421 903 727 152
e-mail: roman.macko@liko-s.sk

Ing. Nataša Lichnerová

Ing. Nataša Lichnerová

obchodná riaditeľka
mobil:+421 903 465 916
e-mail: natasa.lichnerova@liko-s.sk

Orraine Williams

Orraine Williams

Head of Development
mobile: +420 702 213 594 
e-mail: 
orraine.williams@liko-s.com

Michal Chudáček

Michal Chudáček

Export Manager
mobile: +420 727 986 485 
e-mail: 
michal.chudacek@liko-s.cz

Interiors

Divízia Interiors dodáva montované systémy pre tvorbu vnútorného priestoru stavieb - prestaviteľné a posuvné priečky, vstavky do hál, akustické stropné podhľady. Tieto systémy vyvíjame už 20 rokov a sme jednou z najlepších firiem v tejto oblasti v Európe. V spolupráci s našimi exportnými partnermi zabezpečujeme predaj našich interiérových systémov v zahraničí.
Vlani sme realizovali 30 000 m2 systémových priečok

Od roku 2005 má firma LIKO-S, a.s aktívny exportný tím a stále sa rozrastajúcu partnerskú distribučnú sieť. Našich partnerov nájdete v takmer každej európskej krajine od Švédska, Anglicka, Švajčiarska až po Bulharsko. Mimo Európu sme významne aktívny tiež v Spojených Arabských Emirátoch a Indii. Tu to ale nekončí! Neustále sa rozrastáme. Naše produkty sme už dodali a dodávame do Ruska či Gruzínska a nie je problém ich dodať aj napríklad do Ghany či Brazílie. Všade tam, kde je záujem o vysokú kvalitu a perfektný servis, je LIKO-S, a.s schopný svoje produkty ponúknuť!.

Interiéové systémy vyrábame priamo v našom výrobnom závode v Slavkove u Brna, čo prináša všetkým našim zákazníkom nesporné výhody v podobe vysokej kvality výrobkov a dodržanie dohodnutých termínov. Poskytujeme kompletnú montáž bez narušenia prevádzky pracovísk, samozrejmosťou je kvalitný popredajný servis.

Arch space LIKOnoe EquaBank Pečať spoločensky zodpovedného podnik Pecet bonitny podnik czech green building council zasedack roku