Kontaktné osoby

Ing. Lubomír Novotný

Ing. Lubomír Novotný

riaditeľ divízie ENERGY 
mobil: +420 702 200 101
e-mail: lubomir.novotny@liko-s.cz 

Radek Černý

Radek Černý

obchodný manažér - Česká republika
mobil.: +420 724 951 981
e-mail: radek.cerny@LIKO-s.cz

Živé stavby®

Živé stavby, Montované haly

Pre úspešné firmy tvoríme montovanej stavby - haly a komerčné objekty (administratívne , skladové , výrobné priestory , ale špecializujeme sa aj na autosalóny, servisy, STK stanice). Tieto objekty pre svoje konkrétne určenie, šité na mieru každému z našich zákazníkov a vysokú variabilitu priestoru nazývame Živé stavby.
Živé stavby - nevšedný dizajn a úspora energií

S naším systémom Živých stavieb si môžete dovoliť sa prispôsobovať trhu každý deň. Naše stavby sú stavané z modulárnych systémov, ktoré umožňujú akékoľvek neskoršie zmeny. Stavba s nami bude efektívna nielen pre vaše podnikanie, ale aj pre vašu peňaženku. Zameriavame sa na najmodernejšie postupy pri zatepľovaní. Naše prevetrávané fasády Vám môžu zabezpečiť energeticky efektívnu stavbu, so zdravým prostredím vnútri. Navyše v tomto prípade sa fantázii medze nekladú, na povrchovú úpravu fasády môžete použiť nepreberné množstvo materiálov. Náš sortiment zahŕňa kov ďalej drevo, kameň a najrôznejšie imitácie týchto prírodných materiálov.
Stiahnite si prospekt Kľúčové úspora »

Hlavné výhody prevetrávaných fasád:

  • Stena je po zateplení vetraná , nedochádza ku vzniku vlhkosti a kondenzácii vody.
  • Objekt sa vďaka prúdeniu vzduchu v lete rýchlejšie ochladzuje . Nedochádza k prehrievaniu.
  • Výmena fasádnych dosiek je jednoduchá , čo oceníte napríklad v prípade ich poškodenia.

Stiahnite si prospekt Živá fasáda »

Váš partner v automobilovom svete

Naša oblasť pôsobenia sa čím ďalej viac rozširuje . Niekoľko rokov pôsobíme aj v automobilovom priemysle, kde realizujeme autosalóny, pneuservisy, autoservisy, stanice STK a umývačky. Ponúkame zároveň možnosti spolupráce na dodávke umývacích technológií.

Stiahnite si prospekt Autosalóny a Servisy »

Montované haly a ich výhody:

  • Úspora miesta
  • Montovaná hala vybudovaná ako Živá stavba umožňuje efektívne využitie zastavaného priestoru.
  • Naše montované haly a komerčné objekty predstavujú pre investora úsporu času a peňazí pri stavbe.
  • Pri návrhu Živej stavby nemusí investor ihneď vytvárať rezervné priestory pre ďalší rozvoj firmy, budovu rýchlo rozšíri v okamihu potreby. Jednotlivé prvky sú opakovane použiteľné.
  • V porovnaní s murovanou stavbou je naša montovaná hala alebo komerčný objekt postavený oveľa rýchlejšie, akékoľvek zmeny sú vďaka modulárnemu stavebnému systému veľmi rýchlo realizovateľné, bez nutnosti búracích prác a "mokrých" murárskych prác.
Arch space LIKOnoe EquaBank Pečať spoločensky zodpovedného podnik Pecet bonitny podnik czech green building council zasedack roku