Kontaktné osoby

Ing. Josef Volf

Ing. Josef Volf

obchodní manažer Chytré izolace pro Čechy
mobil:+420 702 202 544
e-mail: josef.volf@liko-s.cz

Stanislav Pátik

Stanislav Pátik

obchodný manažér - Chytrá izolácia®
mobil: +421 903 465 908
e-mail: stanislav.patik@LIKO-s.cz

Chytrá izolácia®

Tepelná izolácia - Chytrá izolácia®

Ponúkame vám dokonalé zateplenie domu alebo haly Chytrou izoláciou®. Kanadská striekaná izolačná pena Icynene® je vyrobená na vodnej báze a už 25 rokov sa táto tepelná izolácia úspešne používa na najnáročnejších stavebných trhoch v Kanade a USA. V Českej republike použili túto technológiu pre zateplenie domu už stovky našich klientov.

Navštívte nás na adrese www.chytraizolacia.sk

V súčasnej dobe, kedy je kladený vysoký dôraz na úsporu nákladov na vykurovanie a účinná tepelná izolácia je neoddeliteľnou súčasťou stavieb, predstavujú práve penové izolácie vrchol pomyselného vývojového rebríčka tepelnoizolačných materiálov.

Tepelná izolácia Icynene® po nástreku tenkej vrstvy v priebehu niekoľkých málo sekúnd expanduje v pomere 1:100. Tým vytvára úplne kompaktnú, vzduchotesnú izolačnú vrstvu bez akýchkoľvek netesností. Ku konštrukcii pena vďaka živicovej zložke dokonale priľne a vyplní aj ťažko prístupné miesta, ktoré nie je možné pri použití iných izolačných materiálov v podstate izolovať. Vďaka dokonanému vyplneniu a utesneniu náklady na vykurovanie môžu klesnúť až o 70%.

Chytrá izolácia® v sebe nedrží vodu, a tým chráni konštrukčné prvky budovy pred vlhkosťou. Je preto ideálnou technológiou pre dokonalé zateplenie strechy alebo podkrovia. Použitím Chytrej izolácie® Icynene® vytvárame dokonale zateplené, pokojné, suché a zdravé prostredie.

Arch space LIKOnoe EquaBank Pečať spoločensky zodpovedného podnik Pecet bonitny podnik czech green building council zasedack roku