Dizajnový skvost medzi coworkingovými priestormi

Dizajnový skvost medzi coworkingovými priestormi

"Systémy firmy LIKO-S sme zvolili predovšetkým vďaka jej komplexnému programu a ochote hľadať neštandardné riešenie pre atypické prvky, ako sú napríklad dyhované profily alebo pohľadové MDF dverné krídla," uviedli autori architektonického návrhu.

Zámerom architektov zo Studia acht, Ing. Václava Hlaváčka, Ing. arch. Mateja Kuncíře a Ing. arch. Martiny Patočkovej, bolo vytvoriť flexibilný vzdušný a slobodný coworkingový priestor so silnou víziou. Jeho koncept je výsledkom dlhodobej medzinárodnej spolupráce s holandským dizajnérom Bartom Vose. Vznikol tak hi-tech priestor pre podnikavých ľudí, ktorý je ale hodnotnejší než obyčajné kancelárie. Clubco ponúka ľuďom miesto pre kvalitné networkingy aj pre rozvoj na poli duševnom a obchodnom.

Pre rozdelenie priestoru, aby nebol narušený dizajnový koncept, boli využité naše presklené drevené priečky LESA II, ktoré do kancelárií prinášajú kúsok prírody, a presklené priečky MICRA II, ktoré svojím minimalistickým vzhľadom priestor prevzdušňujú. Do zdieľaného priestoru sme nainštalovali päť akustických búdok Chatbox Single, ktoré poskytujú maximálne súkromie pre telefónne hovory.

Súčasťou coworkingu sú aj vysoko vyspelé technológie spríjemňujúce návštevníkom pracovnú dobu, vrátane našich multimediálnych priečok SMART-i-WALL, ktoré spájajú minimalistický dizajn s absolútnou integráciou.

Viac o priečkach LESA II

Viac o priečkach MICRA II

Viac o multimediálnych priečkach SMART-i-WALL

Viac o akustických búdkach

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001