Flexibilná moderná kancelária s grafickými prvkami rôznych športov

Flexibilná moderná kancelária s grafickými prvkami rôznych športov

Kancelárie Decathlon sa nachádzajú priamo v jednej z troch predajní v Prahe. Jedná sa teda o fit-out do obchodného centra. Prostrednú kanceláriu sa ale aj napriek tomu podarilo naladiť do firemnej filozofie a vytvoriť dostatočne rôznorodé pracovné prostredie pre ľudí so zameraním na tak široké spektrum športov.

Šedo biely interiér s priznaným technickým podhľadom na prvý pohľad zútulňuje drevená podlaha naprieč celým interiérom. Farby a použité grafické prvky sú podľa vizuálneho štýlu spoločnosti ladené do modrej.

A práve farebná práca s rôznymi materiálmi pomohla vzniku napríklad vstavaného pódia v centrálnom priestore, kde môže prebiehať menšie školenie. Inak slúži ako priestor pre krátke stretnutie s kolegami alebo zákazníkmi.

Obklad stien je v tomto prípade riešený pomocou akustických materiálov. Tie môžeme vidieť aj ako kruhové elementy zavesené pod stropom. Modré akustické obklady stien sú doplnené veľkoformátovými  grafickými prvkami rôznych športov prechádzajúcich cez sklenené aj bežné priečky.

Po stranách dispozície sú rozmiestnené jednotlivé kancelárie, telefónne búdky a zázemia kancelárií. Priečky sú ladené do antracitového odtieňu rámu v kombinácii s glass design dverami, ktoré dávajú vyniknúť sklenenej ploche pri dodržaní maximálnych akustických vlastností hliníkového rámu.

Jednotlivé kancelárie je potom možné spojiť alebo rozdeliť podľa potreby vďaka mobilným stenám. Jednoducho sú tak k dispozícii menšie kancelárie pre 2 až 3 ľudí alebo väčšiu rokovaciu miestnosť. Vďaka tomu nie je potrebné viac rokovacích priestorov.

Viac o priečkach OMEGA

Prezrite si flexibilitu mobilných stien LIKO-Space®

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001