Kancelária kdekoľvek

Kancelária kdekoľvek

Byť v dnešnej dobe v kontakte je oveľa ťažšie, než by si kto pred rokom dokázal predstaviť. Osobné stretnutia sú obmedzené na minimum a jedinou cestou či už osobného, alebo pracovného stretnutia je často videokonferencia.

Našťastie dnešné technológie a rýchle pripojenie dokážu obraz aj zvuk prenášať vo vysokej kvalite a pri správnom vybavení tak môžete mať pocit, že ste na ozajstnej schôdzke.

Jedným z takýchto riešení je videokonferenčné all-in-one zariadenie SMART-i-WALL®. Nepotrebujete
k nemu nič iné. Zapojíte do zásuvky, pripojíte na wifi a môžete začať. Ovláda sa jednoducho dotykom rovnako ako tablet a beží na platforme Windows.

Môžete tak využívať všetky aplikácie, ktoré vo firme alebo doma bežne používate. Prezentácia, poznámky, skice, videá alebo obsah zdieľaný z mobilného zariadenia.

Panel s uhlopriečkou 65" a v rozlíšení 4K je doplnený konferenčnou videokamerou Logitech s priestorovým snímaním zvuku a automatickým záberom hovoriacej osoby.

Interaktívny panel môže byť vstavaný priamo do priečky a na stene tak uvidíte jediné tlačidlo, kým systém nepreberiete k životu, alebo ho môžete postaviť na elegantný stojan a používať práve tam, kde práve potrebujete.

Každé riešenie, ktoré napomôže aj aspoň virtuálnemu medziľudskému vzťahu je dnes veľkým prínosom. Zostaňte v kontakte a v bezpečí.

Viac o SMART-I-WALL®

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001