Lenovo Office v Bratislave

Lenovo Office v Bratislave

Že je priestor tvorený z veľkej časti ako open space, sme si u moderných kancelárií zvykli. Kancelárie Lenovo ale išli ešte o kúsok ďalej a fungujú rovnako ako napr. coworkingové huby. Sú tu aj plávajúce stoly a každý teda pracuje zrovna tam a s tým, s kým potrebuje.

Umožňuje to tak voľne spolupracovať medzi tímami a meniť pozície podľa potreby. Jednotné IT vybavenie (samozrejme Lenovo) a teda úplná kompatibilita všetkých zariadení tomu len napomáha.

Protikladom open space časti sú potom malé miestnosti a telefónne búdky zamýšľané aj iba pre jedného človeka pre nerušené vybavenie hovoru. Vďaka akustickým skleneným priečkam nie je problém odhlučniť telefónny hovor alebo napríklad playstation z vedľajšej hernej zóny, ktorá je zamestnancom spolu s ďalšími spoločnými priestormi k dispozícii.

Interiéru dominuje chladné technologické poňatie, teda biela a odtiene šedej. O to viac kontrastujú farebne riešené plné dvere na celú výšku. Tie sú nielen dôležitým technickým prvkom pre správnu akustiku, ale zároveň kancelárie delia do určitých zón a uľahčujú tak orientáciu v priestore.

Reflektujú tiež vizuálny štýl spoločnosti, ktorý reprezentuje široké spektrum produktov a služieb aj dôraz na rozmanitosť a multikultúrne rozloženie zamestnancov spoločnosti.

Sklenené priečky dodávajú ľahkosť a svetlosť celému priestoru. V prípade rokovacích miestností sa jedná o dvojito zasklené priečky, ktoré sú doplnené grafickými polepy pre väčšie súkromie prebiehajúceho rokovania.

PRIEČKY A DELIACE STENY

Presklené priečky pre Lenovo Slovakia

 
 
LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001