SMART-i-WALL®: Tvoja nasledujúca videokonferencia nebude cez notebook

SMART-i-WALL®: Tvoja nasledujúca videokonferencia nebude cez notebook

Postav ho, zaves ho, integruj ho.

Nový SMART-i-WALL® má tri varianty - môžete si ho zavesiť na stenu, postaviť kamkoľvek na mobilnom stojane alebo si ho nechať integrovať do priečky. Mobilná verzia má odľahčenú konštrukciu z hliníkovej oceli, ktorá vo vás vyvolá pocit, že stojan levituje. Môžete si ho premiestniť prakticky kamkoľvek.

Dotkni sa.

4K display je opatrený antireflexným sklom a dotykovou membránou, a je osadený do tenkého SLIM rámu, ktorý okolo obrazovky tvorí len decentný prúžok.

Ovládanie SMART-i-WALL® tiež nikdy nebolo jednoduchšie. Všetko ovládate dotykom!

Používajte gestá! Potrebujete zvýšiť hlasitosť? Prejdite dvoma prstami po obrazovke smerom nahor. Alebo odomknite obrazovku potiahnutím tromi prstami doprava!

Pre komfortnejšie písanie textov ponúkame v príslušenstve bezdrôtovú klávesnicu, s ktorou bude hračka aj napísanie knihy na našom SMART-i-WALL®.

Spoj sa s ostatnými.

Interaktívny SMART-i-WALL® je vybavený tiež najmodernejšou technológiou pre videokonferencie. Integrovaná 4K kamera Logitech je skutočne jedničkou na trhu. Je opatrená kamerou, s automatickým snímaním osôb a pohybu, dokáže prenášať zvuk a je v nej zabudovaný mikrofón. Naviac k nej dodávame aj diaľkové ovládanie pre pohodlnú manipuláciu.

SMART-i-WALL® funguje na Windows 10 a je kompatibilný so všetkými aplikáciami, ktoré tento operačný systém podporuje. Môžete si tak doinštalovať vlastné najviac používané programy – rovnako ako do počítača.

Tento obrí tablet sa môže pýšiť kvalitným zoomom, vstupmi HDMIUSB, alebo inovovanou audio funkciou. Zapnite a vypnite ho jedným vstavaným tlačítkom power!

VIAC O SMART-i-WALL® NOVEJ GENERÁCIE

Zdieľajte obsah.

Nápad? Potrebuješ ho ukázať šéfovi hneď? A pracuješ na home office? Nazdieľaj mu to na SMART-i-WALL® do kancelárie a šéf ti k tomu hneď nakreslí poznámky!

Jednoducho jedným dotykom.

Spojte sa na diaľku. Tvoja nasledujúca prezentácia projektu nemusí byť v zasadačke. Prezentuj naživo a spoj sa s celým svetom. Prekonávaj překážky a komunikuj s ľahkosťou.

Zdieľate. Hovorte. Prezentujte. Jedným dotykom.

Zmeňte kultúru stretávania!

 

 

 

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001