Kontakty

Pobočka Bratislava

Polianky 5
841 01 Bratislava

+421 903 727 919

Centrála

LIKO-S, a.s.
U Splavu 1419, 684 01 Slavkov u Brna
+420 5 44 22 11 11, info@liko-s.cz

Pobočky

Praha
V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10
+420 272 774 183, praha@liko-s.cz

Budapešť
Barázda u.42, 1116 Budapest
+36 703 863 727, info@liko-s.hu

Bengalúr INDIE
NO.303, Mes Ring Road, Jalahalli, Bangalore
560013, Karnataka, INDIA
+91 73386 04001, info@liko-s.in 

Napíšte nám

Obchod

Renata Regecová

Výkonná riaditeľka

Obchodná manažérka

+421 903 727 919
renata.regecova@liko-s.sk

Zástupci spoločnosti

Jan Musil

Predseda predstavenstva a CEO

+420 606 708 579
jan.musil@liko-s.cz

 
 

Libor Musil

Podpredseda predstavenstva

libor.musil@liko-s.cz

 

Hana Williams Musilová

HR manažér

+420 728 460 386
hana.williams@liko-s.cz

Orraine Williams

Riaditeľ pre Vývoj
a člen predstavenstva

+420 702 213 594
orraine.williams@liko-s.cz

Lubomír Novotný

Finančný riaditeľ
Vedúci controllingu a ICT
Člen dozornej rady LIKO-S Industry, a.s.

+420 702 200 101
lubomir.novotny@liko-s.cz

Roman Macko

Riaditeľ divízie Živé Stavby

+421 903 727 152
roman.macko@liko-s.sk

Martina Juřinová

Vedúci obchodu divízie INTERIORS  

+420 606 702 175
martina.jurinova@liko-s.cz

Karel Hudec

Vedúcí výroby

+420 727 872 096
Karel.Hudec@liko-s.cz

Světlana Honsová

Vedúci Family office

+420 724 396 453
svetlana.honsova@liko-s.cz

Kateřina Bartošová

Asistentka vedenia spoločnosti

+420 720 052 683
katerina.bartosova@liko-s.cz

Jana Horká

Vedúci ekonomického oddelenia

+420 720 954 556
jana.horka@liko-s.cz

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2020Rodinný podnikCZGBCAMSPISO 14001ISO 9001