Kontakty

Pobočka Bratislava

Polianky 5
841 01 Bratislava

+421 903 727 919

Centrála

LIKO-S, a.s.
U Splavu 1419, 684 01 Slavkov u Brna
+420 5 44 22 11 11, info@liko-s.cz

Pobočky

Praha
V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10
+420 272 774 183, praha@liko-s.cz

Budapešť
Barázda u.42, 1116 Budapest
+36 703 863 727, info@liko-s.hu

Bengalúr INDIE
NO.303, Mes Ring Road, Jalahalli, Bangalore
560013, Karnataka, INDIA
+91 73386 04001, info@liko-s.in 

Napíšte nám

Obchod

Renata Regecová

Výkonná riaditeľka

Obchodná manažérka

+421 903 727 919
renata.regecova@liko-s.sk

Marián Haršány

Obchodný manažér

+421 911 623 443
marian.harsany@liko-s.sk

Zástupci spoločnosti

Jan Musil

Predseda predstavenstva a CEO

+420 606 708 579
jan.musil@liko-s.cz

 
 

Libor Musil

Podpredseda predstavenstva

libor.musil@liko-s.cz

 

Hana Williams Musilová

Člen predstavenstva LIKO-S industry

+420 728 460 386
hana.williams@liko-s.cz

Orraine Williams

Riaditeľ pre vývoj
a člen predstavenstva

+420 702 213 594
orraine.williams@liko-s.cz

Lubomír Novotný

Finančný riaditeľ
Vedúci controllingu a ICT
Člen dozornej rady LIKO-S Industry, a.s.

+420 702 200 101
lubomir.novotny@liko-s.cz

Lubomír Kyselka

Riaditeľ divízie Živé Stavby

+420 724 950 655
lubomir.kyselka@liko-s.cz

Ivo Pavelec

Výkonný riaditeľ LIKO-S industry

+420 728 379 899
ivo.pavelec@liko-s.cz

Roman Macko

Business Development Director

+421 903 727 152
roman.macko@liko-s.sk

Miroslav Pražák

Výrobný riaditeľ

+420 728 540 194
miroslav.prazak@liko-s.cz

Světlana Honsová

Vedúci Family office

+420 724 396 453
svetlana.honsova@liko-s.cz

Kristýna Šindelářová

Asistentka vedenia spoločnosti

+420 720 052 683
kristyna.sindelarova@liko-s.cz

Alena Kohnová

Vedúci ekonomického oddelenia

+420 720 954 556
alena.kohnova@liko-s.cz

Jakub Havlíček

Sales Manager
LIKO-S industry

+420 725 022 393
jakub.havlicek@liko-s.cz

Milan Florian

Sales Manager
LIKO-S industry

+420 606 615 900
milan.florian@liko-s.cz

Anna Gregr

Customer servis
LIKO-S industry

+420 727 903 688
anna.gregr@liko-s.cz

LIKO-SCzech Best Managed Companies 2021Rodinný podnikCZGBCAMSP

Táto webová stránka používa cookies

Súbory cookie používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti. Informácie o vašom používaní našej stránky zdieľame aj s našimi sociálnymi médiami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu skombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli alebo ktoré zhromaždili z vášho používania ich služieb.

Prispôsobiť

Prispôsobenie súborov cookie