Kontakty

Pobočka Bratislava

Polianky 5
841 01 Bratislava

+421 903 727 152

Centrála

LIKO-S, a.s.
U Splavu 1419, 684 01 Slavkov u Brna
+420 5 44 22 11 11, info@liko-s.cz

Pobočky

Praha
V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10
+420 272 774 183, praha@liko-s.cz

Budapešť
Barázda u.42, 1116 Budapest
+36 703 863 727, info@liko-s.hu

Bengalúr INDIE
NO.303, Mes Ring Road, Jalahalli, Bangalore
560013, Karnataka, INDIA
+91 73386 04001, info@liko-s.in 

Napíšte nám

Obchod

Vyberte si, ktorý z našich produktov vás zaujíma:

Orraine Williams

Riaditeľ pre vývoj a marketing
a člen predstavenstva

+420 702 213 594
orraine.williams@liko-s.cz

Roman Macko

Konateľ pobočky SK – Bratislava

+421 903 727 152
roman.macko@liko-s.sk

Renata Regecová

Obchodná manažérka

+421 903 727 919
renata.regecova@liko-s.sk

Lubomír Novotný

Vedúci controllingu a ICT
Člen predstavenstva LIKO-S, a.s.
Člen dozornej rady LIKO-S Industry, a.s.

+420 702 200 101
lubomir.novotny@liko-s.cz

Petr Vacek

Technický ředitel Živé stavby

+420 724 839 584
petr.vacek@liko-s.cz

Ivan Kupilík

Vedúci prevádzky Haly
Prevádzkový riaditeľ Živé stavby 

+420 724 950 655
ivan.kupilik@liko-s.cz

Jan Brychta

Výkonný riaditeľ

+420 602 130 280

jan.brychta@liko-s.cz

Lukáš Václavík

Sales manager

+420 606 758 543
lukas.vaclavik@liko-s.cz

Stanislav Krátký

Sales manager

+420 720 031 493
stanislav.kratky@liko-s.cz

Milan Florian

Sales Manager

+420 606 615 900
milan.florian@liko-s.cz

Andrea Procházková

Asistentka

+420 720 970 743
andrea.prochazkova@liko-s.cz

Vedení společnosti

Libor Musil

Predseda predstavenstva

libor.musil@liko-s.cz

Hana Williams Musilová

HR manažér

+420 728 460 386
hana.williams@liko-s.cz

Martin Zlatníček

Finančný riaditeľ
a člen predstavenstva

+420 728 460 456
martin.zlatnicek@liko-s.cz

Orraine Williams

Riaditeľ pre vývoj a marketing
a člen predstavenstva

+420 702 213 594
orraine.williams@liko-s.cz

Roman Macko

Konateľ pobočky SK – Bratislava

+421 903 727 152
roman.macko@liko-s.sk

Světlana Honsová

HR specialistka

+420 724 396 453
svetlana.honsova@liko-s.cz

Lubomír Novotný

Vedúci controllingu a ICT
Člen predstavenstva LIKO-S, a.s.
Člen dozornej rady LIKO-S Industry, a.s.

+420 702 200 101
lubomir.novotny@liko-s.cz

LIKO-SOffice rokaCZGBCAMSPCzech Best Managed Companies 2020